29 30 1 2 3 4 5

Emelt fővel Sárbogárdon

Felhasználó értékelés

Sárbogárd -  KK Grain Kft.-Mezőfalva 2:0

A tabella harmadik helyezttjéhez látogatott a hétvégén együttesünk, ahol tisztességes helytállással kétgólos vereséget szenvedett. A pontvesztés mellett a játékért azért dicséret illeti a fiúkat - Mondta lapunknak az értékelésben Villám Balázs mezőfalvi edző.

Bővebben...

Pontot szerzett a Mezőfalva!

Régóta szomjaztuk ezt az alkalmat!

A lista negyedik helyezettje mehetett haza megcsonkított győzelmi eséllyel. Mezőfalva az első félidős játék és helyzetei alapján akár győzhetett volna. A szünet után felerősödtek a nyékiek és egy tizenegyesnek köszönhetően vezetést is szereztek, de a végjátékban Mekota szemfüles góljával otthon tarthatott egy pontot villám Balázs csapata.

Bővebben...

U19 KK Grain Kft.-Mezőfalva – Kisláng 2:2

Félidős 1:2 állás után fordított a mezőfalvi csapat és fontos mérkőzésen szerzett egy pontot a bajnoki versenyben. Csak a gólaránnyal van az első helyen a baracsi csapat!

Bővebben...

U16 Lajoskomárom – KKGrain Kft.-Mezőfalva 4:5

Bravúros győzelem Lajoskomáromban!  A listavezetőt győzte le Szabó Attila legénysége. A fantasztikus sikerről ez edző küldött beszámolót lapunknak.

Bővebben...

Mezőfalvi siker a diákolimpiai selejtezőn!

Több mint 45 évvel ezelőtt egy sportújságíró álmodta meg, és dolgozta ki a grundbirkózás szabályait, azzal az alapötlettel, „Ha van grundfoci, miért ne lehetne grundbirkózás is?” . Ezzel az ötletével csatlakozott az akkor meghirdetett Edzett ifjúságért mozgalomhoz. Ez afféle keret volt, amibe minden belefért, ami azt célozta, hogy minél több fiatal sportoljon minél rendszeresebben. A grundbirkózást, azóta felkarolta az oktatási tárca, választható tantervi anyaggá minősítette, a Magyar Diáksport Szövetség pedig diákolimpiai sportággá tette.

(Tombor István edző küldte el lapunk számára  a beszámolót)