20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

Mezőfalvi gólzápor a 10. fordulóban

Fotók. Horváth László >>>

Az IFI és a felnőttek is győzelemmel végeztek a hétvégén. U19 Mezőfalva - Vajta 6:2, Mezőfalva - Seregélyes 7:3. A felnőtt mérkőzésről Móricz Mercédesz küldött összefoglalót.

MEZŐFALVA--SEREGÉLYES 7:3

Csapatunk a mai napon a sereghajtó Seregélyes gárdáját látta vendégül. A meccs első perceiben két vendég kapufát követően jött egy mezőfalvi gól. Bakos Patrik szerzett vezetést a hazaiaknak. 5 perc múlva egy a hosszúra ellőtt labdával Puskás Kristóf növelte a hazaiak előnyét. Nem kellett sokat várni az újabb hazai gólra, miközben a seregélyesi csapat már-már elengedte ezt a találkozót. Újabb hazai támadás után a kapus még menteni tudott a 16-osnál, azonban a mezőnybe visszalőtt labdára Balázs Sándor csapott le és észlelve, hogy a kapus kint van, óriási góllal 3:0-ra változtatta az állást. A 23. percben Török Dávid lőtt szép gólt, majd Bakos megszerezte a második gólját bő fél órányi játék után. A vendégek szépítő találata a 39. percben esett, amikor Szurovjcsák lövésébe vetődött egy hazai játékos, azonban a labda felperdült, és Antal kapus már hiába próbálta megmenteni a góltól a csapatát. A szünetre 5:1-es állással mehettek a csapatok. A második félidőben Bakos megszerezte a harmadik gólját az 59. percben. Ez után viszont teret engedett csapatunk a Seregélyesnek. 3 perc alatt két gólt kaptunk. Előbb Kállai Bence majd Deák Ferenc módosította az állást. A meccset lezáró gólt a csereként beálló Horváth Zsolt szerezte a 92. percben.

Jövő héten Polgárdiba utazik a Mezőfalva.

Nem sikerült eredmény szempontjából fényesen az U16-os csapat kápolnásnyéki kirándulása. Azért azt hozzá kell tenni, hogy  astavezető otthonában a 66. percig tartotta magát Mezőfalva. Ez utóbbi tény mindneképpen dicséretes, még az eredmény tükrében is, hiszen más csapatok ennél jóval több gólt kapnak.