11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Enying – Mezőfalva 4:0, félidő 3:0.

A második félidőre teljesen elfogyott a mezőfalvi csapat. Enying megérdemelten írhatott három pontot

Mezőfalva a 10. fordulóban Enyingre utazott. A múlt heti bravúr után kötelező lett volna a győzelem. A Mezőfalva támadólag lépett fel, azonban a hazai csapatnak is voltak próbálkozásai. Ezeknek a próbálkozásoknak a 23. percben lett meg az eredménye. Ekkor Kovács növelte Enying előnyét, 1:0. Azután a 23. percben Harangozó góljával már 2:0 volt az állás. Mezőfalva együttese hajtott, és egy szabálytalanságot követően Móricz szabadrúgása talált utat a kapuba, de a játékvezető les címén érvénytelenítette Móricz találatát. Így maradt a két gólos hazai előny. A szünetig még Boda a 34. percben szerzett gólt. Ezzel 3:0-ás állással mehettek pihenőre a csapatok. A második játékrészben szinte elképzelés nélkül focizott a mezőfalvi együttes. A kapura lőtt labdák vagy a kapus kezében landoltak, vagy a kapu mellett. Antal kapus szabálytalankodott Paluskával a 16-oson elhúzta a lábát, Rózsa játékvezető ezt egy sárga lappal és egy büntetővel jutalmazta. Laposan a jobb alsó felé lőtt büntetőt a kapus hárította. Aztán a 67. percben ismét Kovács volt eredményes. 4:0. Eléggé meglepő eredménnyel ért tehát véget a mérkőzés. A jövő héten a Lajoskomárom ellen javíthat Masinka László legénysége.