22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5

Ercsi – Mezőfalva 1:1, félidő 0:1

(Fotó - Móricz)

Újabb döntetlen. Ezúttal Ercsiből hoztunk haza egy pontot. Ercsi örülhetett, hogy ennyivel megúszta. A Duna-menti találkozóról Móricz Mercédesz készített összefoglalót.

A Mezőfalva ezúttal Ercsibe látogatott. A hazaiak az első félidőben csak az első pár percben voltak veszélyesek. A 20. percben Balázs az ötös környékéről a hálóba lőtte a labdát. 0:1 Ez után volt szintén egy ilyen helyzete a mezőfalvi csapatnak, de abból nem született gól. Nem sokkal később Sági Roland kapufát lőtt. A második félidőben rohamozott a vendég együttes. A hazaiak inkább kontrákra építkeztek, akik szöglethez jutottak a 75. perc körül és megszerezték az egyenlítő gólt. 1:1 Pár perc múlva a mezőfalvi Márki labdája vágódott szintén a kapufáról a gólvonalon kívülre. A mérkőzésen a hátralévő időben már nem esett több gól, így egy ponttal gazdagodott mindkét együttes. Jövő héten szombaton 15 órakor bajnoki helyett Magyar Kupa mérkőzése lesz a Mezőfalvának a Zala megyei Teskándon.