Mezőfalva II. – Dég 2:1, félidő 1:0

Felhasználó értékelés
Nagyon rosszNagyon jó

Képek a mérkőzésről itt! >>>

Mezőfalva emberhátrányban is megőrizte Dég ellen a három pontot. A hazai játékból többet is ki lehetett volna hozni. A bírói ítélkezés bírálatáért kár volt Gombita Attilának kiállítania magát!

Az első 10 percben kissé beszorult a hazai csapat a kapu elé. Szerencsére a dégi támadások igazán komoly veszélyt nem jelentettek. A félidő közepére a középpályán kiegyenlített küzdelem alakult ki. Helyzetek mind a két oldalon adódtak. Mezőfalva is többször eljutott a középvonalon túlra. A 40. percben Ágoston átadásából Gombita Attila szerzett vezetést a hazai csapatnak. A szünet utáni kezdő rúgást követően, a 46. percben Rabijász Dávid növelte a Simon legénység előnyét. 2:0. Dégi válasz az 56. percben érkezett. Borostyán Gábor 30 méteres szabadrúgása szépítette az eredményt. 2:1. A hátralévő időben labda hálóba már nem került, viszont a mezőfalviak gólszerzője Gombita Attila egy játékvezetői ítélet bírálása miatt kiállítatta magát.

Összességében nem túl jó játékkal és szerencsével Mezőfalva írhatott három pontot. A teljesen felesleges kiállítás csak nehezebbé tette a mérkőzést. A dégi edző szerint a döntetlen jobban tükrözte volna a csapatok játékát.

Mezőfalva 70 néző. Játékvezető Stumpf Tamás. Asszisztensek: Ruff István, Török Bence.

Mezőfalva: Orosz G., Szabó R., Simon N., Rabiász D., Tóth Z., Ágoston F., Petrovics R., Jenei F., Márkus M., Sági J., Gombita A. Cserék: Horváth D., Gergelyfy M.

Dég: Siák A., Jencsik Zs., Imre D., Boda Cs., Panyi Á., Horvát R., Tóth J., MózesK., Kiss Zs., Borostyán G., Kiss L. Cserék: Sörös D., Ruzsa N.

Góllövők Mezőfalvától Gombita A., Rabiász D. Dégnél Borostyán G.