20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

Mezőfalva – Sárszentmiklós 1:1, félidő 1:0, IFI 0:3.

A felnőtteknél döntetlen, a fiataloknál vereség a hétvége mérlege.

A 85. percig esély volt a győzelemre, de csak egy pont sikerült a végére. A tabella harmadik helyezettje ellen azonban így is hízelgő a döntetlen. Cseke Ottó szerint jó mérkőzést és kiegyenlített játékot láthattak a szurkolók. Igazságos eredmény született. A mérkőzésről ezen héten is Móricz Mercédesz összefoglalóját adjuk közre.

A 11. fordulóban a Mezőfalva együttese Sárszentmiklóst fogadta. Papírforma szerint a vendég csapat volt az esélyesebb, de a sors szerencsére belenyúlt. A vendégek kezdőrúgásával indult a mérkőzés. A hazai csapat hamar labdát szerzett, de legalább ugyanilyen irammal támadott Sárszentmiklós is. Már az első szögletüknél is voltak helyzetei, azonban csak a sokadik érett góllá. A hazaiak szerencséjére Závotka játékvezető les miatt érvénytelenítette a találatot. Mezőfalvának az első félidő elején egy a kapu előtt centikkel elpattogó labdát nem sikerült a gólvonal mögé juttatni. A 45. percben Szili Zoltán szerzett szögletből remek gólt a Masinka legénységnek. Szünetre 1-0-ás hazai vezetéssel mehettek a csapatok. A térfélcserét követően több hazai helyzet is kimaradt. Sajnos a csúszós, sáros talajon nem annyira sikerült befejezni az akciókat. A 85. Gráczer szépítette az eredményt. 1:1. A mérkőzésen további találat nem esett, így pontosztozkodással végződött a Mezőfalva – Sárszentmiklós összecsapás.

Az IFI hazai környezetben szenvedett vereséget. 0:2-es félidő után még egy találatot vittek be a vendégek. Részletekeről egyelőre nincs információ, ha érkezik, frissítjük a cikket.